BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Televizijos transliuotojų pajamos auga, reklamos įkainiai - irgi

Radijo ir televizijos komisijos (RTK) duomenimis, per devynis šių metų mėnesius visų Lietuvos radijo ir televizijos transliuotojų pajamos (įskaitant Pervij Baltiskij ir LRT) išaugo 10,6 proc. lyginant su praėjusiais metais ir pasiekė 194,5 mln. litų. Šie duomenys apima visus radijo ir televizijos transliuotojus, įskaitant kabelinės ir mikrobangės daugiakanalės televizijos (MDTV) operatorius.


Sparčiausiai auga televizijos transliuotojų pajamos - 13,4 proc. (iki 123,8 mln. litų), radijo transliuotojų – 7,9 proc. (iki 19,7 mln. litų), kabelinės televizijos transliuotojų – 6,4 proc. (iki 44,4 mln. litų). MTDV pajamos sumažėjo 1,4 proc. iki 6,6 mln. litų. Daugiau skaičių - RTK pranešime spaudai.


Iš pateiktų skaičių matyti, kad transliuotojų pajamų augimas letėja. Palyginimui, Rusijos televizijos pajamos iš reklamos šiemet per pirmus 9 mėnesius išaugo 35 proc. (iki 2,07 mlrd. JAV dolerių), o radijo - 10 proc. (iki 210 mln. JAV dolerių).


Lietuvos televizijų pajamų augimą galima sieti su šiais metais kelis kartus padidintais reklamos įkainiais. “Delfi” šiandien rašo, kad TV3 ir LNK ketina pakelti reklamos kainas dar kartą nuo ateinančių metų.


 

Rodyk draugams

Rašyti komentarą