BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

TEO LT, AB turi 2100 IPTV klientų

Vakar dienos BNS/Delfi straipsnyje apie skaitmeninę televiziją gali rasti įdomų skaičių - TEO LT, AB per pirmąjį IP televizijos paslaugų “Gala” teikimo mėnesį pritraukė 2100 klientų. Rugsėjo pabaigoje TEO LT, AB turėjo apie 153 tūkst. DSL klientų, tad galima paskaičiuoti kad skaitmeninės televizijos per IP tinklus paslaugomis jau naudojasi daugiau nei 1 proc. bendrovės plačiajuosčio interneto klientų (įskaitant verslo klientus, kuriems televizija mažai aktuali).


TEO LT, AB žada papildomų naujienų IPTV televizijos srityje kitų metų pavasarį. Tuo metu bus galima įvertinti, kiek Lietuvoje paklausios “triple play” (televizijos, interneto ir balso perdavimo) paslaugos. Taip pat bus įdomu palyginti, kas greičiau - kabelinės televizijos operatoriai ar telekomas - rimtai įsigalės kitos pusės valdomoje rinkoje.


 

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. manokiemas:

  kazkur girdejau, kad ju planas per 2007 surinkti 10 000 Gala TV abonentu. Panasu, kad realu….

 2. Anonymous:

  Manau kabelines televizijos greiciau atims interneto ir telefonijos klientus is TEO nei pastarasis is kabeliniu televiziju.

 3. parasykdovilei:

  Man asmeniškai TEO sukelia neigiamas asociacijas. Ir rinkdamasi interneto ar kabelinės televizijos paslaugas, pirmiausia pagalvoju apie kabelines televizijas. Ir nemanau, jog aš vienintelė nemėgstu buvusių monopolininkų.

 4. Zilvinas:

  Teo paslauga GalaTV (IPTV)-visiskai niekam tikes produktas.

  Naudoju nuo lapkricio pradzios 2006 m. Pastovus diskomfortas del strigimu ir visisko issijungimo. I 1525 tel. atsakantys operatoriai visiskai nekompetetingi techniniuose ir

  visuose kituose dalykuose tiesiogiai susijusiuose su Teo veikla. Sunku suvokti kai atvirai yra apgaudinejami klientai. Blogiausia tai , kad nera visiskai jokiu priemoniu tai sutramdyti. Labai esu nusivyles Teo IPTV.

  Siulau potencialiems klientams rimtai susimastyti ir neskubeti.

Rašyti komentarą